O nás

Profil společnosti

Naše služby poskytujeme již ve 32 zemích a na trhu jsme 18 let. Máme tedy mnohaletou zkušenost se zakládáním a prodejem předzaložených společností v zahraničí, daňovou optimalizací, anonymizací jakož i s profesionální ochranou aktiv, likvidacemi a právní problematikou zahraničních společností a rovněž i plánováním a správou holdingových struktur.

Touto činností se zabýváme již od roku 2001, původně pod hlavičkou společnosti APOGEO Tax, a.s., jedné z nejvýznamnějších společností v oblasti daňového poradenství a mezinárodního daňového plánování. Od roku 2011 je SMART Companies oficiálně členem APOGEO Group, poradenské skupiny, která je svým stabilním zázemím nezpochybnitelnou jistotou na trhu, a to především díky širokému portfoliu služeb (vč. služeb soudních znalců, auditorů, služeb v oblasti daní, účetního a mzdového poradenství, outsourcingu mezd a personální agendy, management consultingu apod.).

Společnost SMART Office & Companies, s.r.o. je také jednou z nejvýznamnějších společností a lídrem na trhu v zakládání společností, poskytování předzaložených ready-made společností, správě společností, likvidaci společností a služeb office center v ČR.

Bude nám potěšením s vámi spolupracovat.

Garance SMART Companies.

Klíčoví lidé

 • Josef Jaroš

  Josef Jaroš

  managing partner APOGEO Group

 • Vítězslav Hruška

  Vítězslav Hruška

  partner APOGEO Group

 • Michael Dobrovolný

  Michael Dobrovolný

  manažer SMART Office & Companies

 • Vilém Dostál

  Vilém Dostál

  team leader zakládání
  a správy společností

 • Andreas Aristidou

  Andreas Aristidou

  business manager SO&C Cyprus