Garance SMART Companies

PROČ SPOLUPRACOVAT S NÁMI?

  • STABILITA - na trhu jsme 14 let a máme tedy mnohaletou zkušenost se zakládáním a prodejem předzaložených společností v zahraničí, daňovou optimalizací, anonymizací, jakož i s profesionální ochranou aktiv, likvidacemi a právní problematikou zahraničních společností a rovněž i plánováním a správou holdingových struktur.
  • DŮVĚRA & OSOBNÍ PÉČE - Vaše potřeby a požadavky řešíme vždy individuálně, diskrétně, s osobní invencí našich zkušených odborníků a s ohledem na konkrétní okolnosti. Vždy s vámi jednají zkušení, certifikovaní odborníci s vysokoškolským vzděláním a zkušenostmi v dané problematice
  • KVALITA - naše společnost je členem poradenské skupiny PKF APOGEO, disponujeme tedy sehraným týmem daňových poradců, auditorů, soudních znalců a účetních, což je zásadním a naprosto nezbytným předpokladem při řešení problematiky zahraničních společností. V neposlední řadě splňujeme normy ČSN ISO/EIC 27001 a ČSN EN ISO 9001.
  • EFEKTIVITA - naše produkty mají z výše uvedených důvodů nejlepší poměr cena/výkon na trhu, proto se můžeme pochlubit stovkami spokojených zákazníků. Máme pobočku v zahraničí a spolupracovníky, které osobně vídáme v ČR a také navštěvujeme v zahraničí, na rozdíl od jiných nejsme tedy pouze zprostředkovatelé!

NEJSME společností, která:

  • nemá zázemí skutečných certifikovaných odborníků a náročné služby poskytuje pouze pomocí "prodavačů"
  • používá nejasné ceny, plné různých skrytých podmínek
  • slibuje nesplnitelné a poskytuje polovičaté informace
  • se podbízí nízkou cenou na úkor skutečné profesionality a skutečné kvality služeb

Upozorňujeme, že pokud zakládáte/pořizujete ready-made společnost v zahraničí bez účasti odborníků včetně daňového poradce, mohou k vaší tíži vzniknout závažné následky.

Prodejci kteří se podbízejí nízkou cenou, jež obvykle nezahrnuje všechny nutné náklady a náležitosti, často nemají poradenský mandát. Unifikovaná řešení, které nezohledňují specifika konkrétní situace, mohou vyústit v nepříjemnosti zásadně ohrožující podnikání a majetek.