Ochrana investic a daňové plánování

Vytvořením holdingu s mezinárodním prvkem můžete vedle ochrany investic, diverzifikace a eliminace řady rizik, dosáhnout i snížení daňové zátěže!

Využitím vhodné korporátní struktury společností a vztahů mezi nimi uspořádaných, podle smluv o zamezení dvojího zdanění, je možno vedle ochrany investic, diverzifikace a eliminace řady rizik, také dosáhnout i snížení daňové zátěže. V řadě případů ale podnikatelé využívají zahraniční společnosti z důvodu např. lepší ochrany a vymahatelnosti práva, stability právního a daňového prostředí, nebo pro účely eliminace různých rizik (např. šikanózní insolvence,"zakleknutí", zcizení firmy, atd.).

Řešením v dnešních podmínkách ale skutečně nejsou:

  • prázdné schránky na adresách kde sídlí tisíce firem
  • prázdné schránky jejichž nominee ředitelé „sedí“ ve stovkách či tisících firem
  • firmy nekontaktní a nesplňující nařízení Rady EU
  • firmy bez od počátku ověřitelné historie
  • firmy poskytující/přijímající zpochybnitelná plnění

SMART Office & Companies, s.r.o. je však součástí skupiny APOGEO členem poradenské sítě PKF, čítající více než 400 kanceláří po celém světě. Máme proto reálné spolupracující kolegy a skutečné zázemí v zahraničí, reálné zkušenosti získané během působení v ČR i zahraničí, sledujeme nejnovější trendy a vývoj v jurisdikcích a legislativě obecně aplikujeme pouze komplexní a v praxi prověřená řešení. Při zakládání a tvorbě holdingových struktur úzce spolupracujeme s daňovými a transakčními poradci skupiny APOGEO s mezinárodními zkušenostmi, což je nezbytný předpoklad správného a zákonného využití potenciálu zahraničních společností

Nejčastěji využívanými daňovými ráji jsou Kypr, Malta, Hongkong a v poslední době i Maďarsko.

Bližší informace naleznete v naší Případové studii

Kontaktní formulář

* povinné položky
Souhlasím se zpracováním osobních údajů


Ověřovací kód
Ověřovací kód
Ověřovací kód
Ověřovací kód
Ověřovací kód

Na tomto webu používáme soubory cookies, abychom mohli zajistit jeho plnou funkčnost, analyzovat návštěvnost a případně přizpůsobit vhodně obsah a reklamu konkrétním uživatelům. Veškeré takto získané informace zpracováváme v souladu s dokumentem Prohlášení o ochraně osobních údajů.