Ochrana investic

Vytvořením holdingu s mezinárodním prvkem, můžete vedle ochrany investic, dosáhnout především diverzifikace či eliminace řady rizik, nebo zajistit ochranu soukromí!

Využitím vhodné korporátní struktury společností a vztahů mezi nimi uspořádaných, je možno vedle ochrany investic, diverzifikace a eliminace řady rizik, také dosáhnout ochrany soukromí i správné alokování strategického majetku. V řadě případů ale podnikatelé využívají zahraniční společnosti spíše z důvodu např. ochrany a vymahatelnosti práva, stability právního a daňového prostředí, nebo pro účely eliminace různých rizik (např. šikanózní insolvence,"zakleknutí", zcizení firmy, atd.).

Řešením v dnešních podmínkách ale skutečně nejsou:

  • prázdné schránky na adresách kde sídlí tisíce firem
  • prázdné schránky jejichž nominee ředitelé „sedí“ ve stovkách či tisících firem
  • firmy nekontaktní a nesplňující nařízení Rady EU
  • firmy bez od počátku ověřitelné historie
  • firmy poskytující/přijímající zpochybnitelná plnění

SMART Office & Companies, s.r.o. je součástí skupiny společností PKF APOGEO a členem poradenské sítě PKF, čítající více než 400 kanceláří po celém světě. Máme proto reálné spolupracující kolegy a skutečné zázemí v zahraničí, reálné zkušenosti získané během působení v ČR i zahraničí, sledujeme nejnovější trendy a vývoj v jurisdikcích a legislativě obecně aplikujeme pouze komplexní a v praxi prověřená řešení. Při zakládání a tvorbě holdingových struktur úzce spolupracujeme s daňovými a transakčními poradci skupiny PKF APOGEO s mezinárodními zkušenostmi, což je nezbytný předpoklad správného a zákonného využití potenciálu zahraničních společností

Nejčastěji využívanými jurisdikcemi jsou Kypr, Malta, Hongkong, Velká Británie a v poslední době i Maďarsko.

Bližší informace naleznete v naší Případové studii

Kontaktní formulář

* povinné položky
Souhlasím se zpracováním osobních údajů


Ověřovací kód
Ověřovací kód
Ověřovací kód
Ověřovací kód
Ověřovací kód